• Beschrijving
  • Inclusief/exclusief

Trier werd ongeveer 2.000 jaar geleden gesticht door de Romeinen, waarvan je nog steeds details terugziet. Bezoek oude badhuizen, amfitheaters en de Porta Nigra. Daarnaast is de streek erg bekend om de goede wijnen. Van gezellige wijnkelders tot prachtige wijngaarden, maak kennis met het unieke Trier!

Wijnen!

De Moezelstreek is een van de oudste en bekendste wijnregio's in Duitsland. De uitstekende witte wijnen, met als ster de Riesling, staan hier vooral bekend. In en rondom Trier vind je verschillende wijnhuizen waar je de lekkerste lokale wijnen kunt proeven. Ideaal om de reis mee te beginnen en te proosten op de bedrijfsreis in Trier!

Oudhollands fietsen

Maak kennis met de geschiedenis van de stad tijdens een tocht door het centrum van Trier. Op zijn Hollands doen jullie dat op de fiets! Onderweg kom je langs de mooiste bezienswaardigheden en fietsen jullie verder het binnenland in. Hier kom je langs prachtige wijngaarden, historische dorpjes en heb je schitterende uitzichten over het groene heuvellandschap. In het binnenland zullen jullie een traditioneel Duitse lunch hebben met uitzicht over de Moezel. 

Kanotocht op de Moezel

De hele reis heb je de Moezel al gezien maar nu is het tijd om op het water te stappen! In kano's maken jullie een prachtige tocht door een deel van de stad en net daarbuiten. Van oude Romeinse bruggen tot groene landschappen, geniet van een rustgevende ochtend midden in de natuur. 

Uitbreiden?
Het is mogelijk het arrangement uit te breiden met bijvoorbeeld een stadstour, dagtour naar Cochem of een vergaderarrangement.

Overtuigd?
Ben je geïnteresseerd in deze bedrijfsreis naar Trier vraag dan gemakkelijk een offerte aan.

In onze catalogus kan je ook nog een uitgebreid aanbod van andere personeelsreizen door Incentive Direct bekijken.

Zoek je nog wat anders? We maken graag een event dat helemaal aansluit bij jouw speciale wensen. Vraag vrijblijvend een offerte op maat aan!

Algemeen

  • 3-daagse bedrijfsreis
  • Touringcar transfer van/naar Trier
  • 4* hotel
  • Bezoek en proeverij bij een wijngaard
  • Fietstour langs de wijngaarden en door de stad
  • Kanotocht over de Moezel

Inclusief

Programma zoals omschreven incl.:

  • Transfer van/naar Trier
  • belastingen en heffingen
  • overnachting in 4* hotel
  • maaltijden
  • activiteiten
  • overige transfers

Exclusief

  • drankjes
  • reis/bagageverzekering
  • annuleringsverzekering
  • uitgaven van persoonlijke aard


Optioneel

Reisbegeleiding vanuit Nederland. (Bij groepen met meer dan 30 gasten wordt deze optie zeker aangeraden)